Hizmetlerimiz
Halı Yıkama
Halı Yıkama Halı yıkama, hem yere serilen halılarınızın hem de duvardan duvara halılarınızın temiz ve sağlıklı kalmasının en etkili yoludur.
 
tümü »
 
Makina Halısı Yıkama
Makina Halısı Yıkama Makine halısı yıkama konusunda firmamız teslim almış olduğu halıyı el dokuma halısı mı yoksa makine halısı mı diye ayırarak ona göre özel işlem uygulamaktadır.
 
tümü »
 
 
Yün Halı Yıkama
Yün Halı Yıkama Yaşam alanlarında en çok kullanılan halı türü, yün halılardır. Özellikle evlerimizde kullanmayı tercih ettiğimiz bu tür halılar, temizliği zahmetli olsa da kullanışlı yapıya sahiptirler.
 
tümü »
 
Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama Görsellik evlerimizin dekorasyonunda da en çok dikkat ettiğimiz unsurlardan biri. Yaşam alanlarımızda zaman geçirmeyi daha keyifli hale getirmek için etkileyici görünümler kazanmalarını arzu ediyoruz.
 
tümü »
 
 
Nepal Halı Yıkama
Nepal Halı Yıkama Nepal halı özellikle yıkanırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de renklerin birbirine karışmasıdır. Bu nedenle yapılacak olan yıkama işlemi öncesinde halıların türlerine göre ayrılması bu noktada oldukça çok çok önemlidir.
 
tümü »
 
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama El dokuma halıların yıkanması mutlak suretle tek tek yapılmalıdır. el dokuma halı yıkamada kaba kir ve tozlardan arındırılmış halı ıslatılır ıslatılmaz hiç vakit kaybetmeden fırçalama işlemine geçilir.
 
tümü »
 
 
İran Halısı Yıkama
İran Halısı Yıkama İran halısının dayanıklılığını ve uzun zaman güzelliğini koruması için halının bakımı, temizliği çok önemlidir. Firmamız İran halınızı sizin isteğiniz üzere adresinizden alarak fabrikamıza getirilmektedir.
 
tümü »
 
Çin Halısı Yıkama
Çin Halısı Yıkama Çin halısı yıkama özen gerektiren bir iştir. Çünkü bu halılar yapıları gereği oldukça hassastır. Yıkama sırasında hasar almamaları için yıkama öncesinde diğer halılardan ayrılmalı ve özel işlemlere tabi tutulmaları gerekir.
 
tümü »
 
 
Halıfleks Yıkama
Halıfleks Yıkama Halıfleksler için özel şampuanlar ve fırçalama teknikleri ile işlem yapılır. Kirlerinden arındırılan halının üzerine verilen ilaçlı su sanayi tipi vakum emme makinesi ile çekilir.
 
tümü »
 
Battaniye Yıkama
Battaniye Yıkama Dört Mevsim Halı Yıkama olarak battaniye yıkama hizmetinde sağlığınıza önem veriyor ve yorganlarınızı doğal ürünler ile yıkayıp tamamen kuruyana kadar bekletiyoruz.
 
tümü »
 
 
Yorgan Yıkama
Yorgan Yıkama Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır.
 
tümü »
 
Yerinde Koltuk Yıkama
Yerinde Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz arasında yer alan ve en çok talep edilen konular arasında bulunan koltuk yıkama hem ev hem de işyeri koltukları için geçerli olmaktadır.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB